Wystrojona sala Wystrojony stól państwa młodych Okrągłe stoły przykryte białymi obrusami Zadaszone drewniane stoły na swieżym powietrzu

Dom Weselny

Rezerwacja
Zobacz więcej

Nasz Dom Weselny


to niepowtarzalna elegancja w klasycznym wnętrzu, każda chwila spędzona w Victorii pozostanie na zawsze w pamięci Państwa młodych i ich gości. Nasza posiadłość znajduje się w miejscowości Komorowo Żuławskie 6 km od Elbląga.

Dom Weselny Victoria od strony wjazdu

Organizujemy


Wesela

Bankiety

Komunie

Konferencje

Na parterze domu Victoria mieści się podzielona filarami klimatyzowana sala utrzymana w renesansowym stylu o powierzchni 400 m2. Na piętrze znajduje się 15 pokoi z łazienkami oraz 70 m2 apartament dla Państwa Młodych. Dom weselny otacza teren o powierzchni 3000 m2, na którym znajduje się parking, otaczająca nas zieleń oraz drewniana wiata, w której zachęcamy do zorganizowania poprawin w formie grilla.

sala balowa pomieści 200 osób

15 pokoi dla 58 osób (2/4/6 osobowe)

klimatyzowane pomieszczenie

renesansowy wystrój

grill do dyspozycji

Apartament państwa młodych

Apartament


dla Państwa Młodych o powierzchni 70m2 GRATIS. Znajduje się w nim duża wanna z hydromasażem, sejf oraz wygodne łóżko małżeńskie. Jego dodatkową zaletą jest duży taras.

Dekoracja sali


stworzymy wyjątkową, kompleksową aranżację przygotowaną specjalnie dla Ciebie.

Galeria


Dodatkowe usługi


Z nami nie musisz się martwić sprawami organizacyjnymi. W swojej ofercie posiadamy zdobienia, kwaty, luksusowe samochody, bar, fotobudkę lustro i wiele innych.

Dodatkowe usługi
Tarcza finansowa