Modelka w sukni ślubnej patrzaca na wiszące suknie Modelka przymierzajaca suknie ślubną Wiszące suknie ślubne Modelka w sukni ślubnej przegladajaca sie w lustrze

Salon Ślubny

Umów się
Zobacz więcej

Nasz Salon Ślubny


Victoria to wyjątkowe miejsce z wyjątkowymi kolekcjami dla wyjątkowych kobiet!
Cały czas podejmujemy modowe wyzwania, aby nasze Panny młode, były najlepiej ubranymi kobietami w tym dniu. Specjalnie wybrane kolekcje - gdzie moda, design i nowoczesne podejście do sukien ślubnych spotka się z niewymuszoną elegancją, stylem, wygodą i kobiecą delikatnością.

Asystentka zapinająca zamek sukni ślubnej na plecach modelki

Szycie na miarę


Każda suknia jest odpowiednio dopasowywana. Nasz wykwalifikowany i kompetentny personel doradzi każdej przyszłej Pannie młodej w doborze odpowiedniego stroju na ten najważniejszy dzień w życiu.

Wiszące suknie ślubne

Wypożyczalnia


Nasza kolekcja sukien ślubnych obejmuje w chwili obecnej ponad 300 modeli według wzorów polskich jak i zagranicznych projektantów.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją w salonach.

Salon ślubny z widokiem na buty

Akcesoria


Posiadamy również dodatki ślubne:

 • welony,
 • buty,
 • biżuterie,
 • stroiki.
Modelka w sukni ślubnej siedzaca na stylowym krześle

Nasze marki


Galeria


Modelka w sukni ślubnej siedząca obok wiszących sukni ślubnych

Zapraszamy


Jeśli Twoja jedna z najważniejszych chwil w życiu jest już zaplanowana i zbliża się wielkimi krokami pozwól nam zadbać o to abyś tego dnia wyglądała i czuła się wyjątkowo.

Umów się na wizytę

Regulamin obsługi


 1. Właściecielem salonu jest SALON ŚLUBNY VICTORIA.
 2. Salon Sukien Ślubnych jest salonem sprzedaży i wypożyczania sukien.
 3. Szczegóły sprzedaży i wypożyczenia sukni reguluje indywidualna umowa zawarta pomiędzy Kupującym i Sprzedającym.
 4. W salonie wystawione są suknie pokazowe o które, zawiązywana jest umowa sprzedaży lub wypożyczenia z uwzględnieniem zaleceń Kupującego.
 5. Suknie pokazowe są produktami wysokiej jakości i tym samym wartościowym, dlatego prosimy o traktowanie ich ze szczególną ostrożnością.
 6. W Salonie obowiązuje serwis, co oznacza, że personel podaje, prezentuje i zakłada suknie.
 7. Wszystkie suknie oraz usługi świadczone przez nasz personel są produktem autorskim, dlatego obowiązuje zakaz wykonywania zdjęć oraz filmowania.
 8. Podanie godziny spotkań są jedynie prognozowane i mogą ulec zmianie, ze względu na indywidualne potrzeby Panny Młodej oraz specyfikację pracy.
 9. Klient rezerwując termin spotkania w naszym salone lub odwiedzająć nasz salon akceptuje postanowienia tego regulaminu.
 10. Pozostałe sprawy regulują przepisy prawa.
Tarcza finansowa