Termin pierwszych przymiarek


Na pierwsze przymiarki sukien ślubnych umów się odpowiednio wcześniej. Zawiadom nas osobiście w salonie lub prościej - zadzwoń. Jeśli zależy Ci, aby wizyta odbyła się w sobotę - umów się minimum dwa tygodnie przed planowanym terminem, ponieważ w ten dzień odwiedza nas najwięcej klientek. Przyjdź punktualnie - spóźnienie się może skróci Twój czas na mierzenia. Jeśli coś Ci wypadnie i nie możesz przyjść na umówione spotkanie - powiadom nas o tym wcześniej, zaproponujemy inny, pasujący Tobie termin.

Planowanie budżetu


Przemyśl wcześniej ile pieniędzy chciałabyś przeznaczyć na swoją suknie ślubną. Czas na mierzenie poświęć sukniom dostępnym dla Twojego budżetu. Wybór sukien w naszym salonie jest na tyle duży, że z pewnością znajdziesz u nas tę jedyną suknię marzeń.

Mierzenie


Mierzenie i wybór sukni trwa zazwyczaj około godziny. Nie martw się jeśli w tym czasie nie uda Ci się dokonać wyboru. Wydłużymy czas przymiarek oczywiście jeśli nie ma po Tobie następnej klientki lub zaproponujemy ponowne spotkanie. Na umówione mierzenie zaproś jedną lub dwie najbliższe Ci osoby. Opowiedz nam jakie masz wyobrażenia swojej wymarzonej sukni. Możesz wcześniej zrobić małe rozeznanie w internecie w poszukiwaniu modeli, które przypadną Ci do gustu. Pokaż nam zdjęcia, a spróbujemy sprostać Twoim oczekiwaniom.

Podpisanie umowy


Jeżeli przyszła Panna młoda podejmie już decyzję o wyborze swojej Sukni Marzeń, w tej sytuacji wówczas podpisze umowę na zakup lub wypożyczenie. W zależności od rodzaju usługi Panna młoda ma dwa rozwiązania: przy zakupie należy wpłacić zadatek w wysokości 1000 zł. Reszta kosztów zostanie uregulowana z chwilą przyjścia sukni do salonu, natomiast jeżeli zdecyduje się na wypożyczenie sukni, należy wpłacić 500 zł przy podpisaniu umowy, a reszta kosztów zostanie uregulowana przy odbiorze sukni. Nie martw się dodatkowymi kosztami za podstawowe dopasowanie sukni - są one uwzględnione w cenie.

Tarcza finansowa